Archeologische bibliotheek

Let op: opent in een nieuw venster | Afdrukken | E-mailadres

Bibliotheek

De archeologische bibliotheekcollectie van Museum Het Valkhof omvat ongeveer 11.000 titels. Elk jaar groeit het bezit met ongeveer 225 monografieën. Daarnaast heeft de bibliotheek tijdschriften, jaarboeken en vele andere uitgaven.

Het overgrote deel van de boekencollectie wordt via een kaartcatalogus ontsloten. Net als de kunsthistorische aanwinsten worden de archeologische aanwinsten sinds 2002 uitsluitend ontsloten in een geautomatiseerde catalogus (Adlib). Inmiddels zijn ruim 1200 archeologische titels in deze geautomatiseerde catalogus opgenomen.

De bibliotheek is donderdag van 13.00 tot 17.00 uur voor het publiek geopend. Uitleen is niet mogelijk. In de leeszaal wordt de mogelijkheid tot studie geboden. Eventueel kan de bibliotheek na telefonische afspraak ook op andere tijden worden bezocht.

Adres

Gelders Archeologisch Centrum G.M. Kam
Museum Kamstraat 45 Nijmegen
Telefoon: 024 360 88 05