Tickets

Organisatie

  1. Organisatie

Organisatie

Benieuwd naar het overzicht van onze organisatie? Bekijk het hier.

Raad van toezicht

Ing. Adelheid Ponsioen Voorzitter
Gerd Prick  
Mr. Wilbert Gitmans   
Drs. Roland J.X. Wanders  
Jan Westerhof  

Managementteam

Hedwig Saam Directeur-bestuurder
Bart Weggemans Hoofd bedrijfsvoering
dr. Barbara Kruijsen Hoofd collectie
Charlotte van Lingen Hoofd presentatie en publiek

 

Directie ondersteuning    
Hedwig Saam Directeur-bestuurder  
Inge Letschert  Directiesecretaresse i.letschert@museumhetvalkhof.nl 
drs. Agnes van Nassau HR-manager a.vannassau@museumhetvalkhof.nl 
Bedrijfsvoering    
Bart Weggemans Hoofd bedrijfsvoering b.weggemans@museumhetvalkhof.nl 
     
Presentatie en publiek    
Charlotte van Lingen Hoofd presentatie en publiek c.vanlingen@museumhetvalkhof.nl 
Marketing communicatie Afdeling marketing en communicatie marketing@museumhetvalkhof.nl 
drs. Odette Straten Hoofd educatie en activiteiten o.straten@museumhetvalkhof.nl  
drs. Marjolein Nagengast
Medewerker educatie en activiteiten m.nagengast@museumhetvalkhof.nl
Collectie
   
dr. Barbara Kruijsen
Hoofd collectie b.kruijsen@museumhetvalkhof.nl 
Marie Stel Conservator moderne & hedendaagse kunst m.stel@museumhetvalkhof.nl 
Yvette Driever MA Conservator oude kunst & cultuurgeschiedenis y.driever@museumhetvalkhof.nl
Marenne Zandstra
Conservator archeologie m.zandstra@museumhetvalkhof.nl
dr. Stephan Weiβ-König
Conservator depotbeheerder Provinciaal Depot voor Bodemvondsten s.weiss-koenig@museumhetvalkhof.nl 
Nicole Hinz-Schouwstra
Registrar n.hinz-schouwstra@museumhetvalkhof.nl 
Tosca Philipsen  Registrator kunst t.philipsen@museumhetvalkhof.nl 
drs. Marijne Magnée-Nentjes  Registrator archeologie m.magnee-nentjes@museumhetvalkhof.nl 
drs. Liesbeth Schuurman
Registrator Provinciaal Depot voor Bodemvondsten Gelderland l.schuurman@museumhetvalkhof.nl
Tess Doorewaard 
Registrator Provinciaal Depot voor Bodemvondsten t.doorewaard@museumhetvalkhof.nl
Maren Romen 
Restaurator m.romen@museumhetvalkhof.nl 
Ingrid Gerritsen 
Restaurator archeologie Provinciaal Depot voor Bodemvondsten i.gerritsen@museumhetvalkhof.nl 
Petri Verbeet
Behoudsmedewerker p.verbeet@museumhetvalkhof.nl 
Jan de Winter
Behoudsmedewerker Provinciaal Depot voor Bodemvondsten j.dewinter@museumhetvalkhof.nl 
Gerard Bovenberg 
Fotograaf Provinciaal Depot voor Bodemvondsten g.bovenberg@museumhetvalkhof.nl
Bibliotheek    
Bibliotheek Bibliotheekcollecties Museum Het Valkhof & Gelders Archeologisch Centrum Museum G.M. Kam bibliotheek@museumhetvalkhof.nl

Deze website plaatst cookies. Dit doen we om onze site gebruiksvriendelijker te maken, onder andere door analyse van het bezoekersgedrag. Maar u blijft anoniem.

Terug naar vorige Pas de cookie instellingen aan naar jouw voorkeur.