Tickets

Organisatie

  1. Organisatie

Organisatie

Benieuwd naar het overzicht van onze organisatie? Bekijk het hier.

Raad van toezicht

Ing. Adelheid Ponsioen Voorzitter
Gerd Prick  
Mr. Wilbert Gitmans   
Drs. Roland J.X. Wanders  
Jan Westerhof  

Managementteam

Hedwig Saam Directeur-bestuurder
Bart Weggemans Hoofd bedrijfsvoering
dr. Barbara Kruijsen Hoofd collectie
Charlotte van Lingen Hoofd presentatie en publiek

 

Directie ondersteuning    
Hedwig Saam Directeur-bestuurder  
Inge Letschert  Directiesecretaresse

i.letschert@valkhofmuseum.nl

drs. Agnes van Nassau HR-manager a.vannassau@valkhofmuseum.nl 
Bedrijfsvoering    
Bart Weggemans Hoofd bedrijfsvoering b.weggemans@valkhofmuseum.nl 
Presentatie en publiek    
Charlotte van Lingen Hoofd presentatie en publiek c.vanlingen@valkhofmuseum.nl 
Jolanda van Dijk Senior medewerker marketing en communicatie j.vandijk@valkhofmuseum.nl
Myrte Riethorst Medewerker marketing en communicatie m.riethorst@valkhofmuseum.nl 
drs. Marjolein Nagengast Senior publiek programma m.nagengast@valkhofmuseum.nl
Collectie    
dr. Barbara Kruijsen Hoofd collectie b.kruijsen@valkhofmuseum.nl 
Marie Stel Conservator moderne & hedendaagse kunst m.stel@valkhofmuseum.nl 
Yvette Driever MA Conservator oude kunst & cultuurgeschiedenis y.driever@valkhofmuseum.nl
Marenne Zandstra Conservator archeologie m.zandstra@valkhofmuseum.nl
dr. Stephan Weiβ-König Conservator depotbeheerder Archeologisch Depot Gelderland (voorheen; Provinciaal Depot voor Bodemvondsten) s.weiss-koenig@valkhofmuseum.nl 
Nicole Hinz-Schouwstra Registrator kunst

n.hinz-schouwstra@valkhofmuseum.nl 

Tosca Philipsen  Functioneel applicatiebeheer t.philipsen@valkhofmuseum.nl
drs. Marijne Magnée-Nentjes  Registrator archeologie m.magnee-nentjes@valkhofmuseum.nl
Tess Doorewaard  Registrator Archeologisch Depot Gelderland t.doorewaard@valkhofmuseum.nl
Gerard Bovenberg  Fotograaf Archeologisch Depot Gelderland g.bovenberg@valkhofmuseum.nl
Maren Romen  Restaurator m.romen@valkhofmuseum.nl 
     
Petri Verbeet Behoudsmedewerker p.verbeet@valkhofmuseum.nl 
Jan de Winter Behoudsmedewerker Archeologisch Depot Gelderland j.dewinter@valkhofmuseum.nl 
     
Bibliotheek Bibliotheekcollecties Valkhof Museum & Gelders Archeologisch Centrum Museum G.M. Kam bibliotheek@valkhofmuseum.nl
     
     

Deze website plaatst cookies. Dit doen we om onze site gebruiksvriendelijker te maken, onder andere door analyse van het bezoekersgedrag. Maar u blijft anoniem.

Terug naar vorige Pas de cookie instellingen aan naar jouw voorkeur.